Lubrifikant Lick it Luleshtrydhe&Vere e gazuar

1,100 LEK

Zbulon oreksin për puthje intime! Xhel vegan me bazë uji me aromë dhe aromë të luleshtrydheve / verës me gaz. Për një masazh erotik të plotë të trupit. 50 ml.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06257440000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbulon oreksin për puthje intime! Xhel vegan me bazë uji me aromë dhe aromë të luleshtrydheve / verës me gaz. Për një masazh erotik të plotë të trupit. 50 ml.

Lubrifikant Lick it Luleshtrydhe&Vere e gazuar

1,100 LEK

Out of stock