Lubrifikant Lick it Qershi

1,100 LEK

Zbulon oreksin për puthje intime! Xhel vegan me bazë uji me aromë dhe aromë qershie. Për një masazh erotik të plotë të trupit. 50 ml.

Availability: Në gjendje SKU: 06257520000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbulon oreksin për puthje intime! Xhel vegan me bazë uji me aromë dhe aromë qershie. Për një masazh erotik të plotë të trupit. 50 ml.

Lubrifikant Lick it Qershi

1,100 LEK

In stock