Lubrifikant Lick it Cokollate e bardhe

Lubrifikant Lick it Cokollate e bardhe

800 LEK

Zbulon oreksin për puthje intime! Xhel vegan me bazë uji, me aromë dhe aromë çokollate. Për një masazh erotik të plotë të trupit. 50 ml.

Availability: ● Vjen së shpejti SKU: 06257600000 Kategori: , ,

Përshkrim

Zbulon oreksin për puthje intime! Xhel vegan me bazë uji, me aromë dhe aromë çokollate. Për një masazh erotik të plotë të trupit. 50 ml.

You've just added this product to the cart: