Xhel per kohezgjatje Taboo

3,000 LEK

Vonesa Taboo Male është një xhel me një veprim qetësues dhe qetësues për të zgjatur mbledhjen. Isshtë bërë me përbërës natyralë të cilët kanë prona freskuese si vaji Brahmi (Bacopa Monnieri, një barishte tradicionale indiane) dhe vaji thelbësor Mentha piperita. Ndjenja freskuese zvogëlon ndjesinë e penisit. Vonesa Taboo Male gjithashtu përmban vaj të farës së lulediellit dhe Aloe Vera të cilat kanë aplikime të shumta për kujdesin e lëkurës dhe mendohet të kenë efekte hidratuese si dhe veti që ndihmojnë në krijimin e një lëkure të butë dhe të hidratuar.

Availability: Në gjendje SKU: 252204 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vonesa Taboo Male është një xhel me një veprim qetësues dhe qetësues për të zgjatur mbledhjen. Isshtë bërë me përbërës natyralë të cilët kanë prona freskuese si vaji Brahmi (Bacopa Monnieri, një barishte tradicionale indiane) dhe vaji thelbësor Mentha piperita. Ndjenja freskuese zvogëlon ndjesinë e penisit. Vonesa Taboo Male gjithashtu përmban vaj të farës së lulediellit dhe Aloe Vera të cilat kanë aplikime të shumta për kujdesin e lëkurës dhe mendohet të kenë efekte hidratuese si dhe veti që ndihmojnë në krijimin e një lëkure të butë dhe të hidratuar.

Xhel per kohezgjatje Taboo

3,000 LEK

In stock