Lubrifikant anal JustGlide Premium 50ml

1,100 LEK

Xhel lubrifikant mjekësor Me vaj silikoni Hialuron hidratues Panthenol ushqyes Mban derën e pasme me acid hialuronik dhe panthenol! Just Glide Premium Anal auf është 100% vegan dhe mund të lahet. Prezervativi lateks i sigurt. Pa erë dhe pa shije. Panthenoli që përmban ka një efekt qetësues në lëkurë dhe rigjeneron barrierën e lëkurës. Acidi hialuronik ka një efekt hidratues dhe krijon një qëndrueshmëri shtesë të lëmuar për xhelin. Vaj silikoni i përmbajtur kontribuon në një lubrifikim ekstrem, i cili çon në një rezultat më shumë se të këndshëm, veçanërisht në derën e pasme.

Availability: Në gjendje SKU: 06256980000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel lubrifikant mjekësor Me vaj silikoni Hialuron hidratues Panthenol ushqyes Mban derën e pasme me acid hialuronik dhe panthenol! Just Glide Premium Anal auf është 100% vegan dhe mund të lahet. Prezervativi lateks i sigurt. Pa erë dhe pa shije. Panthenoli që përmban ka një efekt qetësues në lëkurë dhe rigjeneron barrierën e lëkurës. Acidi hialuronik ka një efekt hidratues dhe krijon një qëndrueshmëri shtesë të lëmuar për xhelin. Vaj silikoni i përmbajtur kontribuon në një lubrifikim ekstrem, i cili çon në një rezultat më shumë se të këndshëm, veçanërisht në derën e pasme.

Lubrifikant anal JustGlide Premium 50ml

1,100 LEK

In stock