Lubrifikant Durex me qershi

3,600 LEK

Durex Play Crazy Cherry është një lubrifikant me bazë uji me aromën e shijshme të ëmbël dhe aromën e qershive. Formula është pa sheqer dhe zvogëlon thatësinë e vaginës dhe shqetësimet e tjera intime. Ky lubrifikant është i përshtatshëm për përdorim vaginal, anal dhe oral dhe është i sigurt për t’u përdorur me prezervativë.
Availability: Në gjëndje SKU: 3161681 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Durex Play Crazy Cherry është një lubrifikant me bazë uji me aromën e shijshme të ëmbël dhe aromën e qershive. Formula është pa sheqer dhe zvogëlon thatësinë e vaginës dhe shqetësimet e tjera intime. Ky lubrifikant është i përshtatshëm për përdorim vaginal, anal dhe oral dhe është i sigurt për t’u përdorur me prezervativë.