Lubrifikant anal INTT

2,400 LEK

Lubrifikant me bazë uji me aromë karamele pambuku. Përbërja e tij është e natyrshme, nuk dëmton prezervativin dhe mund të përdoret çdo ditë gjatë marrëdhënieve seksuale ose me lodra seksi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LU0002 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me bazë uji me aromë karamele pambuku. Përbërja e tij është e natyrshme, nuk dëmton prezervativin dhe mund të përdoret çdo ditë gjatë marrëdhënieve seksuale ose me lodra seksi.

Lubrifikant anal INTT

2,400 LEK

Out of stock