Kapsula V-Activ Men

3,700 LEK

Fuqi per Meshkuj!
Kapsula per meshkuj. Shtojce ushqyese. Keto kapsula permbajne nje miks te perberesve bimore te cilat mund te ndikojne pozitivisht ne jeten tuaj seksuale. Perqendrimi i larte i i perberesve aktive mund te stimulojne dhe shtojne potencen, gjallerine, epshin dhe forcimin e organit.
Kutia: 20 kapsula.

Perberesit: Vaj tershere, ekstrakte guarana, vaj soje, etj.

Availability: Në gjendje SKU: 06148400000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fuqi per Meshkuj!
Kapsula per meshkuj. Shtojce ushqyese. Keto kapsula permbajne nje miks te perberesve bimore te cilat mund te ndikojne pozitivisht ne jeten tuaj seksuale. Perqendrimi i larte i i perberesve aktive mund te stimulojne dhe shtojne potencen, gjallerine, epshin dhe forcimin e organit.
Kutia: 20 kapsula.

Perberesit: Vaj tershere, ekstrakte guarana, vaj soje, etj.
Doza e rekomanduar: Gelltisni 1 kapsule komplet shoqeruar me uje te bollshem, 1 ore perpara aktit seksual.
Mos e merrni duke e shoqeruar me alkol ose kafeine!
Doza ditore nuk duhet te tejkalohet!
Shenim: Shtojse ushqyese. 

Kapsula V-Activ Men

Kapsula V-Activ Men

3,700 LEK

In stock