Spray anal RELAX

4,100 LEK

Ky spray anal ju ndihmon të relaksoheni më shumë gjatë seksit anal. Ajo ka një efekt mpirëse dhe është e përsosur për njerëzit që duan të provojnë seksin anal. Ajo vjen në një shishe të përshtatshme me llak. Spërkatni një sasi të vogël në anus për të arritur efektin e dëshiruar. Do ta vini re menjëherë ndryshimin!

Availability: Në gjendje SKU: 67304 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky spray anal ju ndihmon të relaksoheni më shumë gjatë seksit anal. Ajo ka një efekt mpirëse dhe është e përsosur për njerëzit që duan të provojnë seksin anal. Ajo vjen në një shishe të përshtatshme me llak. Spërkatni një sasi të vogël në anus për të arritur efektin e dëshiruar. Do ta vini re menjëherë ndryshimin!

Spray anal RELAX

4,100 LEK

In stock