Krem stimulues libido ViaMax

3,400 LEK

Kremi i ngrohtë Viamax është ideal për gratë që kërkojnë ndjeshmëri shtesë dhe rritje të libidos. Ky krem intim stimulon rrjedhjen dhe qarkullimin e gjakut, duke e bërë lëkurën më të ndjeshme dhe çdo prekje ndihet më intensive.

Availability: Në gjendje SKU: VM-1109W Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kremi i ngrohtë Viamax është ideal për gratë që kërkojnë ndjeshmëri shtesë dhe rritje të libidos. Ky krem intim stimulon rrjedhjen dhe qarkullimin e gjakut, duke e bërë lëkurën më të ndjeshme dhe çdo prekje ndihet më intensive. Përveç kësaj, ajo ka një efekt ngrohjeje dhe ndjesi shpimi gjilpërash. Përdoreni kremin përpara aktiviteteve seksuale. Kremi vepron menjëherë, por bëhet më efektiv me çdo përdorim. Përbërësit: Aqua, Peg-400, Ekstrakt Caltrop (Tribulus terrestris), Ekstrakt i Palmetos Saw (Serenoa repens), Ekstrakt i Xhensenit Siberian (Eleutherococcus senticosus), Ekstrakt Damiana (Turnera diffusa aphrodisiaca), Ekstrakt i tërshërës Tri Gelseni (Avelae) , Ekstrakt vanilje (Vanilla planifolia), Methylparaben, Propylparaben.

Krem stimulues libido ViaMax

3,400 LEK

In stock