Set lubrifikantesh Tri me Triple

2,700 LEK

Seti dhuratash Jo Tri Me Triple Pack Classics përmban një shishe H20 Classic, Warm Embrace Massage Glide dhe lubrifikant personal Juicy Pineapple.

Availability: Në gjendje SKU: E27130 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Seti dhuratash Jo Tri Me Triple Pack Classics përmban një shishe H20 Classic, Warm Embrace Massage Glide dhe lubrifikant personal Juicy Pineapple.

TIPARET KRYESORE
– Një çantë e thjeshtë kapjeje për aventura romantike
– E përkryer si dhuratë për fillestarët ose çiftet
– PA AROMË për konsumatorët me ndjeshmëri ndaj aromës

JO H2O është një lubrifikant personal me bazë uji i krijuar për të plotësuar lubrifikimin natyral të trupit. I formuluar duke përdorur një glicerinë thjesht me bazë bimore, ky lubrifikant i shitur më i lartë është projektuar për të siguruar një rrëshqitje të butë dhe rehatuese, pa mbetje shkop apo ngjitje. Plus, JO H2O është miqësor me lodrat, i pajtueshëm me prezervativët dhe i lehtë për t’u pastruar. Thjesht aplikoni dhe luani!

JO ALL-IN-ONE MASSAGE GLIDE është një rrëshqitës masazhi me bazë silikoni që funksionon gjithashtu si zbardhues për tatuazhet dhe zbutës për lëkurën. I formuluar duke përdorur vetëm silikonin e cilësisë më të lartë, ky koleksion produkti ofron një ndjesi të mahnitshme prekjeje. Rrëshqitja e butë e mëndafshtë e bën atë partnerin e përsosur për një eksperiencë masazhi pothuajse të lehtë për të gjithë trupin. Pak shkon shumë!

JO Juicy Pineapple ofron një sërë lubrifikantësh personalë të dizajnuar për të përmirësuar paralojën dhe intimitetin. I formuluar me një glicerinë të pastër me bazë bimore dhe i mbushur me ekstrakte me shije natyrale, ky koleksion do të ngacmojë sythat e shijes dhe oreksin për kënaqësi. Pa sheqer të shtuar ose ëmbëlsues artificialë gjithashtu e bëjnë këtë një shtesë pa faj në lojën e dhomës së gjumit!

3 x 30 ml

Përbërësit:
JO H2O: Glicerinë (me origjinë bimore), Ujë (Aqua), Çamçakëz celulozë, Metilparaben, Propilparaben

JO Të gjitha në një rrëshqitje masazhi: dimetikoni, ciklopentasiloksan, ciklotetrasiloksan, dimetikonol

Ananasi me lëng JO: Glicerinë (me origjinë bimore), Ujë (Aqua), Aromë (Aromë), Çamçakëz celuloze, Metilparaben, Propilparaben

Set lubrifikantesh Tri me Triple

2,700 LEK

In stock