Xhel Lubrifikant K-Y

1,500 LEK

KY Gel është një lubrifikant steril me bazë uji. Për shkak se ky xhel i njohur është plotësisht steril, ai përdoret rregullisht edhe në spitale.

Availability: Në gjëndje SKU: 812417 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

KY Gel është një lubrifikant steril me bazë uji. Për shkak se ky xhel i njohur është plotësisht steril, ai përdoret rregullisht edhe në spitale. Xheli është pa yndyrë dhe mund të përdoret në kombinim me të gjitha lodrat e seksit. Ka një viskozitet më të lartë se shumica e lubrifikantëve të tjerë dhe për këtë arsye është gjithashtu shumë i përshtatshëm për përdorim anal. Lubrifikuesi KY ndihet i butë në lëkurë dhe ofron një ndjesi komode gjatë depërtimit ose futjes së lodrave seksi.

Përbërësit: aqua, glicerinë, propilen glikol, hidroksietilcelulozë, metilparaben, fosfat natriumi, dizoid fosfat, propilparaben, tetrasodium EDTA

Xhel Lubrifikant K-Y

1,500 LEK

In stock