Gojez Glow in the Dark

4,200 LEK

Glow in the Dark përmban elementet thelbësore të BDSM që janë të lehta për t’u pastruar, të bëra nga materiale sintetike dhe ofrojnë një stimulim të ri për dëshirat tuaja fetish.

Availability: Në gjëndje SKU: 280853 Kategori: , , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Glow in the Dark përmban elementet thelbësore të BDSM që janë të lehta për t’u pastruar, të bëra nga materiale sintetike dhe ofrojnë një stimulim të ri për dëshirat tuaja fetish.