Vibrator Panty Satisfyer Little Secret

9,100 LEK

Falë magnetit praktik, Little Secret mund të fiksohet rehat në te brendshmet tuaja, duke stimuluar në mënyrë diskrete klitorisin me dridhje të fuqishme. Panty Satisfyer mund të kontrollohet nëpërmjet aplikacionit si dhe me telekomandën e përfshirë. Bërë nga silikoni super i butë me cilësi të lartë që transmeton intensivisht dridhje të fuqishme.

Availability: Në gjëndje SKU: 360155 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Falë magnetit praktik, Little Secret mund të fiksohet rehat në te brendshmet tuaja, duke stimuluar në mënyrë diskrete klitorisin me dridhje të fuqishme. Panty Satisfyer mund të kontrollohet nëpërmjet aplikacionit si dhe me telekomandën e përfshirë. Bërë nga silikoni super i butë me cilësi të lartë që transmeton intensivisht dridhje të fuqishme.