-20%

Dildo Summer Fling Avant

Çmimi origjinal qe: 8,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,400 LEK.

Moderne, me stil dhe e bukur – takoni Avantin. Krijuar me kujdes dhe me kënaqësinë tuaj në mendje, shijoni format natyrore, të gdhendura me dorë, duke ditur se keni blerë një lodër unike artizanale. Çfarëdo madhësish, formash, kthesash ose teksturash që dëshironi, me siguri do të gjeni përputhjen tuaj. Avant D3 është e përkryer për ata që dëshirojnë rreth. Fullshtë plot kthesa dhe kreshta që ofrojnë stimulim shtesë.

Availability: Në gjendje SKU: BL-88263 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Moderne, me stil dhe e bukur – takoni Avantin. Krijuar me kujdes dhe me kënaqësinë tuaj në mendje, shijoni format natyrore, të gdhendura me dorë, duke ditur se keni blerë një lodër unike artizanale. Çfarëdo madhësish, formash, kthesash ose teksturash që dëshironi, me siguri do të gjeni përputhjen tuaj. Avant D3 është e përkryer për ata që dëshirojnë rreth. Fullshtë plot kthesa dhe kreshta që ofrojnë stimulim shtesë.

Dildo Summer Fling Avant

Çmimi origjinal qe: 8,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,400 LEK.

In stock