Dildo Selopa Dark 16cm

4,100 LEK

E mëndafshtë dhe e lëmuar, kjo dildo e ngjashme me jetën ndihet jashtëzakonisht realiste me teksturë venash të punuara mirë, kokë të kurorëzuar dhe topa. Dildo fleksibël, e ngjashme me jetën, me filxhan thithës. Bërë nga PVC e lëmuar dhe elastike, I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur

Availability: Në gjendje SKU: 841026 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

E mëndafshtë dhe e lëmuar, kjo dildo e ngjashme me jetën ndihet jashtëzakonisht realiste me teksturë venash të punuara mirë, kokë të kurorëzuar dhe topa.

Dildo fleksibël, e ngjashme me jetën, me filxhan thithës
Bërë nga PVC e lëmuar dhe elastike
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Pa ftalate dhe lateks
Gjatësia: 7,5 inç / 19 cm
Thellësia: 2,18 inç / 5,5 cm
Gjerësia: 2,38 inç / 6 cm
Gjatësia e futshme 5,5 inç / 14 cm
Diametri i futshëm 1,45 inç / 3,7 cm

Dildo Selopa Dark 16cm

4,100 LEK

In stock