DR. SKIN JEFFREY 16cm

3,900 LEK

Mjeku do t’ju shohë tani! Kujdesuni për Dr. Jeffrey! Ngjiteni atë në çdo sipërfaqe të lëmuar me bazën e tij të fortë të filxhanit të thithjes për një aventurë pa duar. Dr. Skin janë të pajtueshme me parzmore, kështu që lidhni atë në parzmoren tuaj të preferuar dildo për lojë intensive me strapon me partnerin.

Availability: Në gjendje SKU: 331932 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Mjeku do t’ju shohë tani! Kujdesuni për Dr. Jeffrey! Ngjiteni atë në çdo sipërfaqe të lëmuar me bazën e tij të fortë të filxhanit të thithjes për një aventurë pa duar. Dr. Skin janë të pajtueshme me parzmore, kështu që lidhni atë në parzmoren tuaj të preferuar dildo për lojë intensive me strapon me partnerin. Kjo dildo ka të gjitha venat e skalitura, topat dhe strukturën e një penisi të vërtetë dhe planifikon t’ju japë përvojën realiste që keni kërkuar. Dr. Jeffrey është formuar nga PVC e butë, e sigurt për trupin, jo poroze. Nuk përmban aromë, ftalat, parafina apo latex. Blush shkëlqen në krijimin e dildove të pabesueshme, realiste që do të komplimentojnë fantazitë tuaja dhe do t’ju lënë të ndiheni të kënaqur! Kjo lodër mund të pastrohet lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe një sapun pa aromë ose me pastruesin tuaj të preferuar të lodrave.

Ndjenjë jashtëzakonisht realiste, jo shumë e butë, jo shumë e fortë, është e drejtë
Baza e fortë e filxhanit të thithjes
I pajtueshëm parzmore dhe rrip
Detaj realist
Bërë nga PVC jo poroz
Nuk përmban aroma, ftalate, parafina apo latex
I sigurt me vaj silikoni, me bazë uji dhe hibrid
Gjatësia 6,5 ​​inç / 16,5 cm
Gjatësia e futshme 4,75 inç / 12 cm
Gjerësia 1,25 inç / 3,2 cm

DR. SKIN JEFFREY 16cm

3,900 LEK

In stock