DR. SKIN MAGIC 23cm

5,800 LEK

Mjeku do t’ju shohë tani! Kujdes për zotin Magjik! Ngjiteni atë në çdo sipërfaqe të lëmuar me bazën e tij të fortë të filxhanit të thithjes për një aventurë pa duar. Dr. Skin janë të pajtueshme me parzmore, kështu që lidhni atë në parzmoren tuaj të preferuar dildo për lojë intensive të partnerit me rrip.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 331943 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Mjeku do t’ju shohë tani! Kujdes për zotin Magjik! Ngjiteni atë në çdo sipërfaqe të lëmuar me bazën e tij të fortë të filxhanit të thithjes për një aventurë pa duar. Dr. Skin janë të pajtueshme me parzmore, kështu që lidhni atë në parzmoren tuaj të preferuar dildo për lojë intensive të partnerit me rrip. Kjo dildo ka të gjitha venat e skalitura, topat dhe strukturën e një penisi të vërtetë dhe planifikon t’ju japë përvojën realiste që keni kërkuar. Mr. Magic është formuar nga PVC e butë, e sigurt për trupin, jo poroze. Nuk përmban aromë, ftalat, parafina apo latex. Blush shkëlqen në krijimin e dildove të pabesueshme, realiste që do të komplimentojnë fantazitë tuaja dhe do t’ju lënë të ndiheni të kënaqur! Kjo lodër mund të pastrohet lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe një sapun pa aromë ose me pastruesin tuaj të preferuar të lodrave.

Ndjenjë e butë dhe realiste, jo shumë e butë, jo shumë e fortë, është e drejtë
Baza e fortë e filxhanit të thithjes
Rrip në përputhje
Testuar laboratorik dhe verifikuar i sigurt për trupin
Silikoni, vaji me bazë uji dhe hibrid i sigurt
I sigurt me vaj silikoni, me bazë uji dhe hibrid
Gjatësia 9 inç / 22,8 cm
Gjatësia e futshme 7,5 inç / 19 cm
Gjerësia 2 inç / 5 cm

DR. SKIN MAGIC 23cm

5,800 LEK

Out of stock