Masazhues Nude Blair Pebble

7,100 LEK

Ky masazhues në formë guraleci nga Nude duket i lezetshëm dhe elegant me ngjyrën e tij rozë të butë dhe ofron disa përparësi: Forma është krijuar për t’u përshtatur rehat në pëllëmbën e dorës, duke e bërë të lehtë për t’u mbajtur dhe manovruar.

Availability: Në gjendje SKU: 22174 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky masazhues në formë guraleci nga Nude duket i lezetshëm dhe elegant me ngjyrën e tij rozë të butë dhe ofron disa përparësi: Forma është krijuar për t’u përshtatur rehat në pëllëmbën e dorës, duke e bërë të lehtë për t’u mbajtur dhe manovruar. Madhësia e udhëtimit e bën Blair një lodër të përsosur për ta sjellë në udhëtime dhe pushime. Përshtatet në çdo çantë dore apo kostum me gjatësinë 8,5 cm.

Dizajni ergonomik rrit komoditetin e përdoruesit si gjatë vetë-masazhit ashtu edhe gjatë përdorimit të partnerit. Skajet e rrumbullakosura dhe të konturuara të Blair-it në formë guraleci lejojnë shënjestrimin e saktë të muskujve të caktuar ose pikave të presionit.

Blair është kompakt dhe i matur, duke e bërë të lehtë për ta mbajtur në një çantë ose xhep. Kjo transportueshmëri i lejon përdoruesit të shijojnë relaksim ose lehtësim në lëvizje kudo që të jenë.

Funksionimi është gjithashtu i lehtë me një buton të vetëm për të kaluar nëpër 10 dridhjet e forta: 8 ritme dhe 2 shpejtësi. Lehtësia e përdorimit, edhe për ata që janë të rinj në pajisjet masazhuese!

Blair është bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ABS, duke siguruar një përvojë të këndshme prekëse ndërsa është i sigurt për përdorim në lëkurë, pa latex dhe ftalate. Kur zgjidhni një masazhues, është mirë të dini se Blair vjen me një penisikues të përfshirë me pin USB dhe ka një vrimë penisikimi të papërshkueshëm nga uji. Pas një penisikimi të plotë, guraleca e butë është gati për 50 minuta stimulim.

Mini masazhator me formë guraleci
Madhësia e udhëtimit
Përshtatet në pëllëmbë të dorës
10 Dridhje të forta: 8 ritme dhe 2 shpejtësi
Funksionimi me një buton të vetëm
E përkryer për fillestarët
Vrima e penisikimit të papërshkueshëm nga uji
Kabllo USB-pin e përfshirë
Koha e punës pas penisikimit të plotë: 50 minuta
IPX6 I papërshkueshëm nga spërkatja
E bërë nga silikoni i butë dhe ABS, pa ftalate dhe i sigurt për trupin

  • Masazhues Nude Blair Pebble

    7,100 LEK

    In stock