Zgjatues penisi me vibrim clear view

9,200 LEK

Zgjatësi vibrues 2″ nga Size Up përmban një majë të lakuar dhe bosht me shirita, së bashku me një atmosferë të ringarkueshme plumbash, duke ju dhënë më shumë gjatësi dhe shumë fuqi për lojë të përmirësuar të partnerit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 160783 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zgjatësi vibrues 2″ nga Size Up përmban një majë të lakuar dhe bosht me shirita, së bashku me një atmosferë të ringarkueshme plumbash, duke ju dhënë më shumë gjatësi dhe shumë fuqi për lojë të përmirësuar të partnerit. Vibratori i plumbave i lëvizshëm dhe i ripenisikueshëm dhe dizajni fleksibël ju ndihmojnë të arrini kënaqësinë maksimale gjatë depërtimit, dhe laku i topit ndihmon në sigurimin e zgjatuesit në vend. Përdorni tre unazat e përfshira për të rritur qëndrueshmërinë dhe për të rritur kënaqësinë tuaj.

Forma dhe detaje realiste të penisit
Lak top për siguri shtesë
Shton gjatësi deri në 2” bazuar në madhësinë e penisit
Material i pastër për stimulim vizual
Vibe plumbash e ringarkueshme
I papërshkueshëm nga uji
Bërë nga TPE e sigurt për trupin
USB e ripenisikueshme
Gjatësia: 6,30 inç / 16 cm
Gjerësia: 5,31 inç / 13,5 cm
Lartësia: 5,31 inç / 13,5 cm
Pesha: 0,30 lbs / 136 gr
Të përfshira:
Zgjerues i penisit
Plumb vibrues
3 Unaza Strechy Stamina

Zgjatues penisi me vibrim clear view

9,200 LEK

Out of stock