-30%

Dildo Nature Skin Soft Dong

3,780 LEK

Dildo ngjyrë natyrale me kokë dhe damarë me pamje reale, dhe ngjitje me vakum në bazë. Shumë elastik. 

Gjatësia totale: 24 cm

Availability: Në gjëndje SKU: 05071640000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo ngjyrë natyrale me kokë dhe damarë me pamje reale, dhe ngjitje me vakum në bazë. Shumë elastik. 

Gjatësia totale: 24 cm,
Thellësia e penetrimit: 22 cm, diametri 2,7 – 4,2 cm. 
Materiali: TPR, pa phthalates sipas rregullores së BE.

Dildo Nature Skin Soft Dong

Dildo Nature Skin Soft Dong

3,780 LEK

In stock