Vibrator Vivre Duo Vibe Coco

7,900 LEK

Coco është një vibrator duo i bërë nga silikoni i butë i ngurtë dhe ABS me një trup pak fleksibël, të lakuar dhe një stimulues fleksibël të klitorit. Vibe duo është e sigurt për trupin, pa latex dhe pa ftalate. Ai përmban 2 motorë, që ofrojnë dridhje të forta dhe të thella, me 3 shpejtësi dhe 7 ritme, kështu që cilësimi i preferuar i stimulimit të të gjithëve është i disponueshëm.

Availability: Në gjëndje SKU: 21957 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Coco është një vibrator duo i bërë nga silikoni i butë i ngurtë dhe ABS me një trup pak fleksibël, të lakuar dhe një stimulues fleksibël të klitorit. Vibe duo është e sigurt për trupin, pa latex dhe pa ftalate. Ai përmban 2 motorë, që ofrojnë dridhje të forta dhe të thella, me 3 shpejtësi dhe 7 ritme, kështu që cilësimi i preferuar i stimulimit të të gjithëve është i disponueshëm. Funksionimi është i lehtë me 3 butona. Boshti dhe stimuluesi i klitorisit kanë motorin e tyre dhe butonin e tyre për të personalizuar përvojën. Gigi mund të përdoret në banjë ose dush pasi është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Një kabllo USB-pin është përfshirë për rimbushje.

Vibrator Duo
7 ritme vibrimi dhe 3 shpejtësi
E bërë nga silikoni dhe ABS me veshje PU
Pa ftalate dhe latex, i sigurt për trupin
I papërshkueshëm nga uji
I rikarikueshëm, i përfshirë kabllo USB-pin
Koha e karikimit 2,5 orë
Koha e përdorimit 1 orë
Gjatësia 22,9 cm
Gjerësia 4,1 cm

Coco është pjesë e linjës së lodrave Vivre nga Dream Toys. Fjala franceze do të thotë ‘të jetosh’ dhe sfera Vivre është menduar për gratë e reja dhe partnerët e tyre që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë, që pëlqejnë ngjyrat pastel në vend të ngjyrave të ndezura, gra dhe burra me një mënyrë jetese të sofistikuar që preferojnë cilësinë mbi sasinë. . Me ngjyrën e saj rozë të butë dhe theksin rozë metalike në bazë, atmosfera Coco duo ka një pamje elegante dhe klas. Paketimi që përputhet ka ikona në panelet anësore që tregojnë funksionet. Në anën e pasme të kutisë, si zakonisht me produktet Dream Toys, ka një përshkrim produkti në 7 gjuhë.