Set toys LoveBoxxx

8,300 LEK

Ky komplet fillestar Hot ‘n Steamy nga Loveboxxx është një dhuratë e përkryer për të dashurin tuaj për të krijuar një veprim, argëtim dhe emocione shtesë në dhomën e gjumit. Ky set përfshin lodra të ndryshme seksi si për burrë ashtu edhe për grua, si dhe së bashku. Kompleti përfshin ndër të tjera 2 vibratorë të fuqishëm plumbash që janë të pajtueshëm me aksesorët e ndryshëm.

Availability: Në gjëndje SKU: LBX01-05 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky komplet fillestar Hot ‘n Steamy nga Loveboxxx është një dhuratë e përkryer për të dashurin tuaj për të krijuar një veprim, argëtim dhe emocione shtesë në dhomën e gjumit. Ky set përfshin lodra të ndryshme seksi si për burrë ashtu edhe për grua, si dhe së bashku. Kompleti përfshin ndër të tjera 2 vibratorë të fuqishëm plumbash që janë të pajtueshëm me aksesorët e ndryshëm. Ju mund t’i përdorni lodrat gjatë paralojës ose gjatë seksit. Të gjitha bateritë e nevojshme janë të përfshira.

Matjet:
-Ngjitja e vibratorit të gishtit: gjatësia 7.5 cm.
-Ngjitja e vibratorit Glans: gjatësia 10 cm. Diametri 4 cm.
-Ngjitja gjeli: gjatësia 9.5 cm. Diametri 4 cm.
-Tapë prapanicë e përdredhur: gjatësia 11 cm. Diametri 2.5 cm.
-Vibrator i madh plumbash: gjatësia 8.5 cm. Diametri 2.1 cm.
-Vibrator i vogël plumbash: gjatësia 6.8 cm. Diametri 2.1 cm.
-Topat e kënaqësisë: gjatësia 20.5 cm. Diametri 3.7 cm.

Set toys LoveBoxxx

8,300 LEK

In stock