Vibrator Vivre Bodywand Nana

9,400 LEK

Nana është një stimulues shkopi i bërë nga silikoni i butë i ngurtë dhe ABS me veshje PU. Është i sigurt për trupin, pa lateks dhe pa ftalate. Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme Nana ofron cilësimet e preferuara të dridhjeve të të gjithëve. Shkopi i lehtë dhe me përmasa mesatare Vivre ka një qafë paksa fleksibël, është e lehtë për t’u mbajtur dhe trajtuar. Funksionimi është gjithashtu i lehtë, me një buton të vetëm nën unazën ngjyrë rozë ari. Shkopi mund të përdoret në banjë ose dush pasi është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Një kabllo USB magnetike është përfshirë për rimbushje.

Availability: Në gjendje SKU: 21959 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nana është një stimulues shkopi i bërë nga silikoni i butë i ngurtë dhe ABS me veshje PU. Është i sigurt për trupin, pa lateks dhe pa ftalate. Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme Nana ofron cilësimet e preferuara të dridhjeve të të gjithëve. Shkopi i lehtë dhe me përmasa mesatare Vivre ka një qafë paksa fleksibël, është e lehtë për t’u mbajtur dhe trajtuar. Funksionimi është gjithashtu i lehtë, me një buton të vetëm nën unazën ngjyrë rozë ari. Shkopi mund të përdoret në banjë ose dush pasi është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Një kabllo USB magnetike është përfshirë për rimbushje.

Vibrator shkop
7 ritme vibrimi dhe 3 shpejtësi
E bërë nga silikoni dhe ABS me veshje PU
Pa ftalate dhe latex, i sigurt për trupin
I papërshkueshëm nga uji
Kabllo USB magnetike e ripenisikueshme e përfshirë
Koha e penisikimit 2,5 orë
Koha e përdorimit 1 orë
Gjatësia 18,2 cm
Gjerësia 4,0 cm

Nana është pjesë e linjës së lodrave Vivre nga Dream Toys. Fjala franceze do të thotë ‘të jetosh’ dhe sfera Vivre është menduar për gratë e reja dhe partnerët e tyre që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë, që pëlqejnë ngjyrat pastel në vend të ngjyrave të ndezura, gra dhe burra me një mënyrë jetese të sofistikuar që preferojnë cilësinë mbi sasinë. . Me ngjyrën e tij rozë të butë dhe thekset metalike rozë, shkopi ka një pamje elegante dhe të stilit të lartë. Paketimi që përputhet ka ikona në panelet anësore që tregojnë funksionet. Në anën e pasme të kutisë, si zakonisht me produktet Dream Toys, ka një përshkrim produkti në 7 gjuhë.

Vibrator Vivre Bodywand Nana

9,400 LEK

In stock