-30%

Vibrator Sweet Double Fun

5,712 LEK

Ky vibrator i ëmbël stimulon njëkohësisht klitorisin, vaginën dhe pikën G për orgazma intensive dhe kënaqësi seksuale dhe gjithashtu mund të stimulojë çdo pjesë të trupit tuaj, duke relaksuar humorin tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 210039 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator i ëmbël stimulon njëkohësisht klitorisin, vaginën dhe pikën G për orgazma intensive dhe kënaqësi seksuale dhe gjithashtu mund të stimulojë çdo pjesë të trupit tuaj, duke relaksuar humorin tuaj.

100% i papërshkueshëm nga uji për argëtim në vaskë dhe pastrim të lehtë.
Dridhje deri në 40 minuta të vazhdueshme.
USB i ripenisikueshëm – kablli i përfshirë.
Silikoni i sigurt për trupin dhe ultra-higjienik. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ofron ndjesi prekjeje të ngjashme me lëkurën.
Gjatësia totale: 98 mm
Diametri: 36 mm
Pesha: 64 g
Materiali: Silic
Ngjyra: Mente jeshile

Vibrator Sweet Double Fun

5,712 LEK

In stock