Unaze penisi me vibrim Play with me Arouser pink

1,200 LEK

Përforconi kënaqësinë tuaj dhe zgjasni kohën tuaj të lojës! Unazat C vibruese Play With Me mund të vishen rreth bazës së boshtit ose poshtë topave dhe janë të buta dhe elastike për t’u përshtatur rehat të gjithëve.

Availability: Në gjëndje SKU: 331766 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përforconi kënaqësinë tuaj dhe zgjasni kohën tuaj të lojës! Unazat C vibruese Play With Me mund të vishen rreth bazës së boshtit ose poshtë topave dhe janë të buta dhe elastike për t’u përshtatur rehat të gjithëve. Grykat e buta përgjatë plumbit vibrues stimulojnë klitorisin gjatë përdorimit. Vendoseni plumbin vibrues midis jush dhe partnerit tuaj gjatë lojës së partnerit ose drejtpërdrejt në çdo pikë kënaqësie në trupin tuaj gjatë lojës solo dhe përdorni dridhjen për stimulim shtesë – 1 cilësim dridhjeje i akorduar me kujdes i optimizuar për kënaqësi. Kërkon 2 bateri LR41 – 4 komplete të përfshira.

E bërë me përgjegjësi nga Blush. Ne kujdesemi për shëndetin dhe mirëqenien tuaj dhe jemi të ndërgjegjshëm për atë që ofrojmë për trupin tuaj. Testuar në laborator dhe verifikuar në përputhje me kërkesat e Prop65 & REACH për sigurinë e produktit dhe materialit. Ne rekomandojmë pastrimin me sapun dhe ujë para dhe pas përdorimit. Silikoni, me bazë uji, lubrifikues hibrid i sigurt.

Nupat e buta stimulojnë klitorisin
1 Cilësimi i dridhjeve i akorduar me kujdes
Optimizuar për kënaqësi
E bute dhe elastike
Madhësia për t’iu përshtatur të gjithave
Kërkon 2 bateri LR41 – 4 grupe baterish të përfshira
Testuar në laborator dhe verifikuar që nuk përmban gjëra të këqija
Silikoni, me bazë uji, lubrifikues hibrid i sigurt
Gjatësia 1,75 inç / 4,4 cm
Gjerësia e diametrit të brendshëm 0,75 inç / 1,9 cm
Gjerësia diametri i jashtëm 1,5 inç / 3,8 cm

Unaze penisi me vibrim Play with me Arouser pink

1,200 LEK

In stock