-30%

Vibrator Silky G-Spot

3,430 LEK

Vibrator i butë Silky me kthesat perfekte pikërisht në vendet e duhura me një modalitet vibrimi me frekuencë 10.
Ofron një ekuilibër të përsosur midis komoditetit, efikasitetit dhe çmimit. Është pa erë dhe e ripenisikueshme, nuk ka më nevojë për bateri dhe ju ndjek në banjë pasi është tërësisht i papërshkueshëm nga uji.

Availability: Në gjëndje SKU: 210026 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i butë Silky me kthesat perfekte pikërisht në vendet e duhura me një modalitet vibrimi me frekuencë 10.

Ofron një ekuilibër të përsosur midis komoditetit, efikasitetit dhe çmimit. Është pa erë dhe e ripenisikueshme, nuk ka më nevojë për bateri dhe ju ndjek në banjë pasi është tërësisht i papërshkueshëm nga uji.

Motor i fuqishëm, afatgjatë dhe i qetë me modalitetin e dridhjeve me 10 frekuenca.
100% i papërshkueshëm nga uji për argëtim në vaskë dhe pastrim të lehtë.
Valët e presionit dhe dridhjet deri në 60 minuta të vazhdueshme.
USB i ripenisikueshëm – kablli i përfshirë.
Silikoni i sigurt për trupin dhe ultra-higjienik. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ofron ndjesi prekjeje të ngjashme me lëkurën.
Gjatësia totale: 205 mm
Diametri: 30 mm
Pesha: 198 g
Materiali: silikoni TPR
Ngjyra: blu e hapur

Vibrator Silky G-Spot

3,430 LEK

In stock