Vibrator Satisfyer G-Spot Flex

10,900 LEK

Përshtatja perfekte! Një multivibrator që mund t’i bëjë të gjitha…Aplikacioni G-Spot Flex 5 Connect ka një qafë plotësisht fleksibël, e destinuar për t’u përkulur në çfarëdo mënyre krijuese që ju dëshironi! Po kërkoni diçka për të arritur pikën tuaj G ose për të vepruar si lepur?

Availability: Në gjëndje SKU: 360469 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përshtatja perfekte! Një multivibrator që mund t’i bëjë të gjitha…Aplikacioni G-Spot Flex 5 Connect ka një qafë plotësisht fleksibël, e destinuar për t’u përkulur në çfarëdo mënyre krijuese që ju dëshironi! Po kërkoni diçka për të arritur pikën tuaj G ose për të vepruar si lepur? Mos kërkoni më tej! Ky Satisfyer i gjithanshëm mund t’ju ndihmojë të zbuloni dhe synoni të gjitha zonat tuaja të preferuara të kënaqësisë. Aplikacioni G-Spot Flex 5 Connect përmban një bosht të hollë dhe të rrumbullakët me detaje elegante ABS. E aktivizuar me Bluetooth, aplikacioni G-Spot Flex 5 Connect lidhet me aplikacionin fitues të çmimeve, falas Satisfyer Connect, duke ju dhënë mundësinë të keni kontroll të plotë të motorëve të fuqishëm dhe kënaqësi vërtet të personalizueshme. Aplikacioni G-Spot Flex 5 Connect është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Gjeni fleksibilitetin tuaj.

Aplikacioni G-Spot Flex 5 Connect ofron argëtim fleksibël dhe një dizajn mbresëlënës elegant. Një tel i brendshëm e kthen vibratorin G-Spot në një vibrator lepuri për stimulim të dyfishtë. Për përvoja ekskluzive, kontrolloni vibratorin me aplikacionin Satisfyer Connect. Në përputhje me aplikacionin falas Satisfyer – i disponueshëm për iOS dhe Android. E optimizuar anatomikisht: kënd stimulimi i rregullueshëm. Projektuar në mënyrë perfekte për të goditur pikën G për stimulim intensiv.

Formë fleksibël
Ideale për stimulimin e pikës G
Silikoni miqësor ndaj trupit
IPX7 i papërshkueshëm nga uji
Mund të përdoret edhe pa aplikacion
Shumëllojshmëri e pafund programesh me aplikacionin
Programe të paracaktuara të modifikueshme
Bateri litium-jon
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Modaliteti i pëshpëritjes
Lehtë për t’u pastruar
Aplikacioni i talentit të orgazmës G-Spot Flex 5 Connect
Me këtë vibrator të gjithanshëm ju keni kombinuar shokët tuaj të preferuar të lojës erotike në një mjet gjithëpërfshirës: Përdorni aplikacionin G-Spot Flex 5 Connect si vibrator të pikës G dhe rregulloni individualisht këndin e stimulimit falë telit të brendshëm. Me një lëvizje të dorës, vibratori fleksibël mund të shndërrohet në një vibrator lepuri që stimulon klitorisin dhe pikën G në të njëjtën kohë. Zgjidhni nga 12 nivele të ndryshme vibrimi dhe lëreni veten të lëvizni në një re kënaqësie!

Argëtim individual me prekjen e një butoni
Vibratori elegant me theks metalik është i mbështjellë me silikon të butë, miqësor ndaj lëkurës, i cili është i butë me lëkurën. Kur shtrihet, fundi i poshtëm i boshtit shërben si një dorezë praktike që ofron një mbajtje të këndshme të fortë edhe në momentet më të egra. Falë përfundimit të tij të papërshkueshëm nga uji (IPX7), aplikacioni G-Spot Flex 5 Connect është një entuziast entuziast në dush ose banjë dhe mund të pastrohet lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe sapun të butë. Lidhni vibratorin me aplikacionin fitues të çmimeve Satisfyer Connect për të krijuar modele të personalizuara dridhjesh ose për të rrotulluar motorët në muzikë të nxehtë. Ju gjithashtu mund t’ia lini kontrollin e lodrës së dashurës suaj – nuk do të mërziteni kurrë me këtë shok loje.

Vibrator Satisfyer G-Spot Flex

10,900 LEK

In stock