Vibrator Limited Addiction Mesmerize Alexandrite

7,100 LEK

A jeni gati për varësinë tuaj më të re? Limited Addiction Sublime Power Vibe është një vibrator shumëngjyrësh dhe i lëmuar që jep 10 dridhje të thella e të zhurmshme me motorin superior Rumble Tech™!

Availability: Në gjëndje SKU: 331864 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A jeni gati për varësinë tuaj më të re? Limited Addiction Sublime Power Vibe është një vibrator shumëngjyrësh dhe i lëmuar që jep 10 dridhje të thella e të zhurmshme me motorin superior Rumble Tech™! Kaloni në 5 shpejtësi të fuqishme dhe 5 modele unike dhe të kuruara me kujdes duke përdorur dizajnin me dy butona për të gjetur preferencën tuaj të përsosur të kënaqësisë. IPX7 i papërshkueshëm nga uji i zhytur për lojë në banjë dhe dush dhe i rikarikueshëm me USB magnetik, Sublime Power Vibe është i lehtë për t’u pastruar dhe madje edhe më i lehtë për t’u përdorur. Ka një ndjenjë sateni të butë, sensuale dhe nuk përmban ftalate, parafina, latex ose aromë.

Varësia e kufizuar – Sublime – Fuqia Vibe – Alexandrite
Rumble Tech mundësoi dridhje të thella me zhurmë
10 mënyra të dridhjeve të dizajnuara me kujdes
5 Shpejtësitë. 5 modele unike
Ndjenjë e qetë sensuale saten
Kontrollet me dy drejtime për të arritur lehtësisht dhe shpejt te cilësimet tuaja të preferuara
IPX7 i papërshkueshëm nga uji
Teknologjia e karikimit të përshtatshëm Magna Charge USB: karikohet në mënyrë magnetike
Gjatësia 4 inç / 10,1 cm
Gjerësia 0,9 inç / 2,3 cm

Vibrator Limited Addiction Mesmerize Alexandrite

7,100 LEK

In stock