-30%

Vibrator Rabbit Vibe

Çmimi origjinal qe: 12,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,030 LEK.

Një central elektrik i papërshkueshëm nga uji për kënaqësi të gjithanshme!
Rabbit Vibe nga Sweet Smile me mbulesën e saj silikoni të lëmuar të mëndafshtë jo vetëm që do të bëjë përshtypje me pamjen dhe ndjesinë e tij të bukur, por edhe me aftësitë e tij.

Availability: Në gjendje SKU: 05578540000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator fleksibël lepuri me 3 motorë
15 mënyra të dridhjeve lehtësisht të kontrollueshme
Njëkohësisht stimulon vaginën, pikën G dhe klitorisin
Silikoni me teksturë të butë me prekje
I papërshkueshëm nga uji për argëtim në dush ose banjë
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë

Një central elektrik i papërshkueshëm nga uji për kënaqësi të gjithanshme!
Rabbit Vibe nga Sweet Smile me mbulesën e saj silikoni të lëmuar të mëndafshtë jo vetëm që do të bëjë përshtypje me pamjen dhe ndjesinë e tij të bukur, por edhe me aftësitë e tij. Ka 15 mënyra dridhjeje të fshehura brenda boshtit të lakuar dhe brenda lepurushit të klitorisit për të kënaqur në maksimum vaginën, pikën G dhe klitorisin.

Tre motorë ofrojnë shumë energji për kënaqësi të gjithanshme – një në bosht, brenda majës dhe në lepurin e klitorisit. Dridhjet mund të kontrollohen nëpërmjet një butoni direkt në lodër. Rabbit Vibe mund të përdoret edhe në banjë ose dush, falë të qenit i papërshkueshëm nga uji.

E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë.

Gjatësia e plotë 21.4 cm. Gjatësia e futjes 11 cm, Ø 2,7 cm – 4 cm.
Pesha 247 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Rabbit Vibe

Çmimi origjinal qe: 12,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,030 LEK.

In stock