Vibrator Mystim Right Sleak Freak Pink

13,100 LEK

Slak Freak është një klasik i vërtetë. Ai mund të të japë gjithçka që ka rëndësi në një lodër me të vërtetë të shkëlqyeshme: një motor të fuqishëm dhe shumë të qetë, 8 programe dhe 5 nivele intensiteti.

Availability: Në gjendje SKU: E33851 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Slak Freak është një klasik i vërtetë. Ai mund të të japë gjithçka që ka rëndësi në një lodër me të vërtetë të shkëlqyeshme: një motor të fuqishëm dhe shumë të qetë, 8 programe dhe 5 nivele intensiteti. Sleak Freak është gjithmonë i gatshëm të bashkohet me ju në banjë ose dush: ai është plotësisht i papërshkueshëm nga uji.

Vibe juaj Mystim ka 8 programe të paracaktuara që mund të kaloni midis përdorimit të butonit VIBE. Kjo do të thotë që ju jeni duke kontrolluar nëse do të kënaqeni në një gumëzhitje të vazhdueshme për stimulim, ose të zgjidhni intervale intensive të pulsimit. Një përmbledhje e shkurtër e programeve është e bashkangjitur. Sidoqoftë, në këtë rast si në shumë të tjerë në jetë, mënyra më e mirë për të zbuluar është të provoni!

Vibratorja juaj Mystim është bërë nga silikoni i gradës mjekësore Platinum. Kjo e bën atë jashtëzakonisht higjenike dhe të lehtë për tu pastruar me një leckë të lagur dhe sapun të butë. Ju gjithashtu duhet të përdorni një dezinfektues miqësor për lëkurën në intervale të rregullta (ju lutemi vini re udhëzimet përkatëse për përdorim). Para se të ripërdorni ose rimbushni vibratorin, ju lutemi lejoni që ajo të thahet plotësisht. Ju lutemi sigurohuni që të përdorni vetëm lodrën tuaj me lubrifikantë me bazë uji, siç është ari ynë.

Shume i qete
100% silikoni i gradës mjekësore Platinum
8 programe dridhjeje me secilën 5 intensitete
1 motor jashtëzakonisht i fuqishëm
Bateri litium-jon

Lloji: Vibrator
Gjatësia 14,5 cm
Diametri 3,6 cm
Bërë nga 100 % silikoni i klasës mjekësore Platinum
Karikuesi Mystim Magnet dhe USB-Charger përfshirë

Vibrator Mystim Right Sleak Freak Pink

13,100 LEK

In stock