Masturbator Fleshlight MR. Limpy

2,600 LEK3,400 LEK

I preferuari i fansave i përdoruesve të produkteve të masturbimit Fleshlight kudo që janë, z. Limpy është gjithmonë jeta e festës!

SKU: N/A Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

I preferuari i fansave i përdoruesve të produkteve të masturbimit Fleshlight kudo që janë, z. Limpy është gjithmonë jeta e festës!

Bërë nga e njëjta Super Skin Real Feel si mëngët e Masturbimit Fleshlight, mund ta shtrini, ta tundni, ta tërhiqni, ta paketoni ose ta përdorni si një dhuratë “gag”, nëse e dini se çfarë nënkuptojmë. I shkëlqyer për festat e beqarëve dhe beqareve ose thjesht i lënë jashtë në tavolinën tuaj të kafesë, z. Përdoret shpesh nga meshkujt trans gjinorë si paketues. Vetëm mos prisni të ngreni një tendë me të (Mr.Limpy është më shumë një risi sesa një lodër seksi). Në fund të fundit, ai është z.

Gjatësia: 9 cm

Informacion shtesë

Masa

S, L, M

Masturbator Fleshlight MR. Limpy

2,600 LEK3,400 LEK

Out of stock