Vibrator G-Spot Pillow Talk Sassy

8,500 LEK

“Sassy” gjithmonë e mirë për bisedat me jastëk!

Ky vibrator rozë me të vërtetë ka gjithçka që zemra e një gruaje dëshiron: një ngjyrë e mrekullueshme, kthesa të bukura, një sipërfaqe e butë, pak shkëlqim dhe natyrisht që ngjall dridhje. A jeni ende kuriozë?

Availability: Në gjendje SKU: 05923400000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

“Sassy” gjithmonë e mirë për bisedat me jastëk!

Ky vibrator rozë me të vërtetë ka gjithçka që zemra e një gruaje dëshiron: një ngjyrë e mrekullueshme, kthesa të bukura, një sipërfaqe e butë, pak shkëlqim dhe natyrisht që ngjall dridhje. A jeni ende kuriozë?

Vibrator G-Spot Pillow Talk Sassy

Vibrator G-Spot Pillow Talk Sassy

8,500 LEK

In stock