Dildo anale prej latex

4,200 LEK

Dildo që fryhet, prej lateksi. Gjatësia 20 cm, Diametri 3.5-9.8 cm, gjatësia e tubit rreth 39 cm. E pajisur me një pompë dhe valvul shkarkuese. Materiali: 100% lëkurë kundër alergjive.

Availability: Në gjëndje SKU: 05099060000 Kategori: , ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dildo që fryhet, prej lateksi. Gjatësia 20 cm, Diametri 3.5-9.8 cm, gjatësia e tubit rreth 39 cm. E pajisur me një pompë dhe valvul shkarkuese. Materiali: 100% lëkurë kundër alergjive.

Dildo anale prej latex

Dildo anale prej latex

4,200 LEK

In stock