Krem Vagina Tightening 30Ml

2,200 LEK

Krem qe ju lejon te perjetoni nje ndjenje me te forte kenaqesie gjate sexit, nepermjet nje vagine me te ngushte. Tkurr muskujt vaginale duke e bere vaginen me te ngushte.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06155280000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem qe ju lejon te perjetoni nje ndjenje me te forte kenaqesie gjate sexit, nepermjet nje vagine me te ngushte. Tkurr muskujt vaginale duke e bere vaginen me te ngushte.
Perdorimi: Perhapni nje maje gishti me krem neper klitor & vagine, masazhoje butesisht dhe prisni rreth 5 min derisa kremi te perthithet plotesisht nga lekura. 30ml.

Krem Vagina Tightening 30Ml

2,200 LEK

Out of stock