Prorino Potency Caps Men 2

1,500 LEK2,900 LEK

Kapsula fuqie per Meshkuj!
Falë formulës së saj të veçantë, këto kapsula ju ndihmojë për të qënë më të egër dhe më të fortë.
Përmban 2 kapsula. Mos i kombinoni me alkool apo kafeinë.

Shtojce ushqyese.

SKU: 06105770000 Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kapsula fuqie per Meshkuj!
Falë formulës së saj të veçantë, këto kapsula ju ndihmojë për të qënë më të egër dhe më të fortë.
Përmban 2 ose 5 kapsula në paketim. Mos i kombinoni me alkool apo kafeinë.

Shtojce ushqyese.
Doza e rekomanduar: Merrni një kapsule në ditë pa e kafshuar, shoqëruar me ujë të bollshëm. Doza ditore e rekomanduar nuk duhet te tejkalohet.
Përbërësit: L-Arginine, pluhur nga rrënjët e Ginseng te kuq, Damiana dhe Maca, extrakte Ginkgo Bilboa, etj.

Informacion shtesë

Paketimi

2cp, 5cp

Prorino Potency Caps Men 2

Prorino Potency Caps Men 2

1,500 LEK2,900 LEK

Out of stock