Tanga Jockstrap per meshkuj S/M

3,330 LEK4,600 LEK

Jockstraps seksi të bëra prej pëlhure të tejdukshme. Përshtatje e mirë dhe komode për tu veshur.
SKU: BLE076-BLKS Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jockstraps seksi të bëra prej pëlhure të tejdukshme. Përshtatje e mirë dhe komode për tu veshur.

Informacion shtesë

Masa

S/M, M/L

Tanga Jockstrap per meshkuj S/M

3,330 LEK4,600 LEK

In stock