Fustan Rrjete Fishet Dress Black S-L

1,700 LEK

Rrjetë e butë dhe elastike e që nuk fsheh kthesat tuaja. Me tre shirita për secilën anë.
85% poliamid, 15% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 02014800000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rrjetë e butë dhe elastike e që nuk fsheh kthesat tuaja. Me tre shirita për secilën anë.
85% poliamid, 15% elastan.

Fustan Rrjete Fishet Dress Black S-L

1,700 LEK

Out of stock