Suspender Set

3,400 LEK

Set Suspender me aksesore ekstra!
Një palë sytjena me nje pjese dantelle prej 7 cm dhe kupa që mund të hapen dhe mbyllen me kapese. Nje suspender i gjere me tanga te hapura ne pjesen intime. Te gjithe ripat jane te rregullueshem ne permase.I zi. 90% poliester, 10% elastan; dantella 90% poliamide, 10% elastan. Pa çorape.

SKU: N/A Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set Suspender me aksesore ekstra!
Një palë sytjena me nje pjese dantelle prej 7 cm dhe kupa që mund të hapen dhe mbyllen me kapese. Nje suspender i gjere me tanga te hapura ne pjesen intime. Te gjithe ripat jane te rregullueshem ne permase.I zi. 90% poliester, 10% elastan; dantella 90% poliamide, 10% elastan. Pa çorape.

Informacion shtesë

Masa

S, M

Suspender Set S

Suspender Set

3,400 LEK

In stock