Tanga te zeza OpenThong me perle S

2,200 LEK

Këto tanga të zeza, të hapura në pjesën intime, duhet ti shtohen patjetër koleksionit tuaj seksi. Tangat përbëhen nga material I lëmuar, i butë dhe janë të zbukuruara me dizajn lulesh. Përgjatë pjesës së hapur, kanë një zinxhir perlash, që ofron stimulim në çdo lëvizje tuajën. Për të kompletuar veshjen, këto tanga mund ti kombinoni me geta dhe një palë sutjena seksi. Jeni gati për një natë të nxehtë në dhomën e gjumit?

Availability: Në gjendje SKU: 23216531021 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këto tanga të zeza, të hapura në pjesën intime, duhet ti shtohen patjetër koleksionit tuaj seksi. Tangat përbëhen nga material I lëmuar, i butë dhe janë të zbukuruara me dizajn lulesh. Përgjatë pjesës së hapur, kanë një zinxhir perlash, që ofron stimulim në çdo lëvizje tuajën. Për të kompletuar veshjen, këto tanga mund ti kombinoni me geta dhe një palë sutjena seksi. Jeni gati për një natë të nxehtë në dhomën e gjumit?

Tanga te zeza OpenThong me perle S

Tanga te zeza OpenThong me perle S

2,200 LEK

In stock