Supsender Crotchless S

5,700 LEK

Një set i bukur 3 copë i bërë nga dantella dhe kadife. Sutjena e raftit ka gota pak të mbushura, nën dysheme dhe është zbukuruar me rhinestones dhe shiritat prej kadifeje. Futjet e dantellave në pjesën e përparme dhe në rripa shtojnë fundin elegant të kësaj veshjeje. Vargu pa kthetra dhe rripi i pezullës me 6 rripa pezullimi janë bërë pothuajse tërësisht nga dantella, por ato gjithashtu kanë rripa kadifeje dekorative. Klipet e rripave të pezullës janë të fshehura nga një fjongo e bukur saten. Bustier ka një fiksim të gjatë me grep ndërsa rripi i pezullimit është i lidhur me një kapëse. 94% poliamide, 6% material elastik; rripa pezull / varg 90% poliamide, 10% material elastik. Pa çorape.

Availability: Në gjendje SKU: 22212091231 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një set i bukur 3 copë i bërë nga dantella dhe kadife. Sutjena e raftit ka gota pak të mbushura, nën dysheme dhe është zbukuruar me rhinestones dhe shiritat prej kadifeje. Futjet e dantellave në pjesën e përparme dhe në rripa shtojnë fundin elegant të kësaj veshjeje. Vargu pa kthetra dhe rripi i pezullës me 6 rripa pezullimi janë bërë pothuajse tërësisht nga dantella, por ato gjithashtu kanë rripa kadifeje dekorative. Klipet e rripave të pezullës janë të fshehura nga një fjongo e bukur saten. Bustier ka një fiksim të gjatë me grep ndërsa rripi i pezullimit është i lidhur me një kapëse. 94% poliamide, 6% material elastik; rripa pezull / varg 90% poliamide, 10% material elastik. Pa çorape.

Supsender Crotchless S

5,700 LEK

In stock