Veshje pastrueseje S/M

4,900 LEK

Gjithmonë në shërbimin tuaj!

Veshje sexy çupë që do të bëjë çdo njeri të çmendur për ju! Përfshin sytjenat, mbajtëse getash me parëse, geta rrjete dhe një shirit për flokët. Rripat e sutjenave dhe rripat e getave janë të rregullueshme. 90% poliamide, 10% elastan. Ngjyra: Bardhë e Zi.

E RËNDËSISHME – obsesive ka një tabelë madhësie të veçantë!

Availability: Në gjendje SKU: 24707991111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Gjithmonë në shërbimin tuaj!

Veshje sexy çupë që do të bëjë çdo njeri të çmendur për ju! Përfshin sytjenat, mbajtëse getash me parëse, geta rrjete dhe një shirit për flokët. Rripat e sutjenave dhe rripat e getave janë të rregullueshme. 90% poliamide, 10% elastan. Ngjyra: Bardhë e Zi.

E RËNDËSISHME – obsesive ka një tabelë madhësie të veçantë!

Veshje pastrueseje S/M

Veshje pastrueseje S/M

4,900 LEK

In stock