Catsuit To The Moon Jarretel

4,000 LEK

Ju me siguri do të bini në sy në suitën seksi neon me pelena të bashkangjitura dhe bigëzim të hapur! Ky kostum i skuadrës i bën kthesat tuaja të duken edhe më sensuale, shtrihet mirë dhe ka një përshtatje të shkëlqyeshme. Përmasat një madhësi: Gjoks 81-91 cm Ijet 86- 96 cm Përmasat Mbretëresha Madhësia: Gjoks 106-116 cm Ijet 106-124 cm

Availability: Vjen së shpejti SKU: SF926-OS Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ju me siguri do të bini në sy në suitën seksi neon me pelena të bashkangjitura dhe bigëzim të hapur! Ky kostum i skuadrës i bën kthesat tuaja të duken edhe më sensuale, shtrihet mirë dhe ka një përshtatje të shkëlqyeshme. Përmasat një madhësi: Gjoks 81-91 cm Ijet 86- 96 cm Përmasat Mbretëresha Madhësia: Gjoks 106-116 cm Ijet 106-124 cm

Catsuit To The Moon Jarretel

4,000 LEK

Out of stock