Set meshkuj S

1,500 LEK2,800 LEK

Set perfekt për shërbëtorin e epshit! Set nga Svenjoyment i përbërë nga shapka, 2 pranga dore dhe papion. Rroba në pjesën e përparme me një futje të rregullt me ​​shirita me butona dekorativë, emocionuese pa prapanicë!

SKU: 21803911701 Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set perfekt për shërbëtorin e epshit! Set nga Svenjoyment i përbërë nga mbathje, 2 shirita dore dhe papion. Rroba në pjesën e përparme me një futje të rregullt me ​​shirita me butona dekorativë, emocionuese pa prapanicë!

Informacion shtesë

Masa

S, M

Set meshkuj S

1,500 LEK2,800 LEK

In stock