-30%

Geta Strap Open Crotch L/XL

1,400 LEK

Geta të gjata deri në bel, të zeza dhe të hapura në pjesën intime.

Materiali: 100% poliamid

Masa: L/XL

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25300581131 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Geta të gjata deri në bel, të zeza dhe të hapura në pjesën intime.

Materiali: 100% poliamid

Masa: L/XL

Geta Strap Open Crotch L/XL

1,400 LEK

Out of stock