Tanga Crotchless me gure

2,300 LEK

Detaje joshëse!
Vargu pa bigëzim nga Cottelli LINGERIE është bërë nga rrjeta delikate prej tyli dhe ka një lule të bukur dhe qëndisje delikate në pjesën e përparme të zonës së hapur joshëse të bigës.

Availability: Në gjendje SKU: 23222691111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Detaje joshëse!
Vargu pa bigëzim nga Cottelli LINGERIE është bërë nga rrjeta delikate prej tyli dhe ka një lule të bukur dhe qëndisje delikate në pjesën e përparme të zonës së hapur joshëse të bigës. Ka 2 zinxhirë të vegjël, të lëkundur me perla që dekorojnë dhe stimulojnë zonat e bigës – ato janë gjithashtu të lëvizshme. Rripi i belit elastik ka zinxhirë dhe unaza me diamant të rremë në pjesën e përparme (në të dyja anët). Ekziston një futje elastike e rrjetës elektrike në pjesën e pasme për një përshtatje të përsosur.

100% poliamide; futja e rrjetit të energjisë 90% poliamid, 10% material elastik.

Varg i bërë nga rrjeta tyli me një lule të përpunuar
Rrip elastik me zinxhir dhe unaza
Hapet në pjesën e përparme me zinxhirë dhe perla (të lëvizshme)
Me një futje të rrjetës elektrike në pjesën e pasme për një përshtatje të përsosur

Tanga Crotchless me gure

2,300 LEK

In stock