Intimo Luna Underneath

1,600 LEK

Këto të mbathura joshëse shfaqin një model dantelle dhe lidhje shiriti seksi në të dy anët. Materiali është elastik, i cili garanton një përshtatje të mirë.

Availability: Në gjëndje SKU: UN-P005-BLK- Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Këto të mbathura joshëse shfaqin një model dantelle dhe lidhje shiriti seksi në të dy anët. Materiali është elastik, i cili garanton një përshtatje të mirë.