-30%

Mbathje RAINBOW HEARTS BUBBLE BUTT JOCK

Çmimi origjinal qe: 4,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,360 LEK.

Çfarë ka më mirë se mbështetja që dëshironi? E njëjta mbështetje, e ofruar në dizajn argëtues dhe plot ngjyra, me një sekret çuditërisht të gjallë! Kjo pantallona të shkurtra Envy ka një dizajn bazë të kuqe, e luajtur me shtimin e zemrave dhe shiritit me nuancë ylberi, por pjesa e pasme është vendi ku argëtimi është i hapur, por me rripa koketë. Për shfaqje apo sekret, kjo me siguri do të bëhet e preferuar!

Availability: Në gjendje SKU: BACE300SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çfarë ka më mirë se mbështetja që dëshironi? E njëjta mbështetje, e ofruar në dizajn argëtues dhe plot ngjyra, me një sekret çuditërisht të gjallë! Kjo pantallona të shkurtra Envy ka një dizajn bazë të kuqe, e luajtur me shtimin e zemrave dhe shiritit me nuancë ylberi, por pjesa e pasme është vendi ku argëtimi është i hapur, por me rripa koketë. Për shfaqje apo sekret, kjo me siguri do të bëhet e preferuar!

Mbathje RAINBOW HEARTS BUBBLE BUTT JOCK

Çmimi origjinal qe: 4,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,360 LEK.

In stock