-30%

Aksesore Bijoux

Çmimi origjinal qe: 3,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,450 LEK.

Zinxhirë trupi në formë trekëndëshi për të zbukuruar shpinën ose qafën tuaj. E përkryer vetëm me pamjet tuaja të preferuara, të brendshmet apo lëkurën e zhveshur.

Availability: Në gjendje SKU: E28447 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zinxhirë trupi në formë trekëndëshi për të zbukuruar shpinën ose qafën tuaj. E përkryer vetëm me pamjet tuaja të preferuara, të brendshmet apo lëkurën e zhveshur.

Aksesorë të frymëzuar nga kërcimtarët e kabareteve të Nju Jorkut të viteve 1920: femra jokonformiste, sensuale dhe mahnitëse…

Karakteristikat:
– 100% i rregullueshëm! Zinxhirët e koleksionit mund të përshtaten me trupin tuaj me kapësen e tyre të rregullueshme.
– Dhurata perfekte! Aksesorë që zbukurojnë trupin në mënyrë argëtuese, të paraqitur në ambalazhe disenjatore.
– Një çift skandaloz! Kombinojini ato me pastat FLASH dhe rroftë pa rripa!
– Përmirëson formën femërore. Zinxhirë të vegjël që përqafojnë trupin tuaj, duke nxjerrë në pah zonat tuaja më sensuale.
– Përdorim i dyfishtë. Bizhuteri elegante për t’u ekspozuar në çdo rast dhe rekuizita sugjeruese për të intensifikuar momentet intime.
– Aksesorët Erotikë të Modës: Një përzierje midis tendencave aktuale të modës dhe erotizmit tradicional.
– Luaj pa probleme! Zinxhirët janë pa nikel kështu që nuk do të shkaktojnë reaksione alergjike.
– Shiko Festivalin Veror! Trendet nisin në pistat alternative. Vendosni trendin me Magnifique!
– Dizajn ekskluziv nga Bijoux Indiscrets.

Si ta përdorni:
– KËSHILLA: perfekte me maja dhe fustane pa kurriz.
– Vendoseni aksesorin mbi rroba, të brendshme ose në lëkurë të zhveshur. Ose provoni të tre opsionet në të njëjtën ditë – mbani mend se Magnifique mund të vishet si aksesorë modë dhe erotik.
– Rregulloni aksesorin rreth qafës duke përdorur fiksimin e rregullueshëm.

Aksesore Bijoux

Çmimi origjinal qe: 3,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,450 LEK.

In stock