Tanga te zeza S/M

2,500 LEK

Ky tanga ka një përshtatje perfekte dhe është e rehatshme për tu veshur. Pëlhura është e tejdukshme për një pamje seksi.

SKU: BLE077-BLKS Kategori: , ,
Spastroje
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky tanga ka një përshtatje perfekte dhe është e rehatshme për tu veshur. Pëlhura është e tejdukshme për një pamje seksi.

Informacion shtesë

MASA

S, M